Konkurs „Kolorowy ocean”, czyli… Ahoj przygodo!

Wyniki

Bardzo miło jest mi ogłosić, że nagroda wędruje do pani Ewy Wójciak, która swoje zgłoszenie dodała na Facebooku.

Wszystkim bardzo dziękuję za udział, kreatywność w tworzeniu prac i przykro mi, że miałam tylko jedną nagrodę. Wypatrujcie kolejnych konkursów 🙂

A oto praca pani Ewy:

FB_IMG_1486054596802

______________________________

Mam dla Was super konkurs, który organizuję dzięki programowi Blogosfera od Canpol Babies. To już kolejna edycja i jak zawsze jest o co walczyć. Tym razem nagrodą jest… wielofunkcyjna mata edukacyjna z serii Kolorowy Ocean!

thumb-php
Intensywnie kolorowa mata/kojec „Kolorowy ocean” wykonana jest z miękkiej kolorowej tkaniny z grubą warstwą ociepliny w środku i może – w zależności od potrzeb – pełnić aż trzy funkcje: dużej maty, bezpiecznego kojca lub osłony łóżeczka. Aby matę przekształcić przytulny kojec, wystarczy połączyć jej brzegi za pomocą rzepa. Ściany kojca nie pozwalają dziecku zsunąć się z maty w czasie zabawy i dają mu poczucie bezpieczeństwa. Z kolei po włożeniu do łóżeczka mata staje się osłoną szczebelków i chroni dziecko przed uderzeniem.

Zabawki przymocowane do pałąków oraz elementy interaktywne wzbudzają zainteresowanie dziecka, dzięki czemu stymulują rozwój wzroku oraz rozwijają koordynację słuchowo-ruchową.

thumb1-php
Mata, po odpięciu pałąka i zabawek, może pełnić także rolę kolorowego ochraniacza do łóżeczka.
thumb2-php
Po złączeniu boków maty, zyskuje ona funkcję „kojca”, dzięki czemu dziecko nie zsunie się na podłogę podczas wygłupów i turlania się na niej.

 

 

Za oknem minus pierdyliard stopni, śnieg, lód i ogólny armagedon. W związku z tym, zarządzam grupowe ocieplenie! Tematem konkursu będą więc… wakacje! Wasze pierwsze, wspólne z maluchem – te, które już były, ale te, o których już marzycie i dla których z utęsknieniem czekacie na lato.

Temat: Ahoj przygodo – czyli nasze pierwsze wspólne wakacje

Zasady:

  1. Konkurs trwa do 31 stycznia 2017 r.
  2. Swoje zgłoszenia możecie wysyłać na maila konkurs-canpol@o2.pl lub – jeśli Wam wygodniej – wkleić jako komentarz do konkursowego posta na Facebooku.
  3. Wyniki zostaną opublikowane na blogu w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu – UWAGA! Termin ten może ulec zmianie, ze względu na to, że… będę w tym czasie rodzić 🙂
Pełny regulamin dostępny tutaj – klik.

Tak więc do dzieła! Podzielcie się ze mną wspomnieniami z tych ciepłych dni, a może wiosna szybciej do nas zawita 🙂

A oto moje ulubione zdjęcie z naszych pierwszych, wspólnych wakacji:

dscf3281mn
trzeba mi
twoich dwóch ramion zamkniętych
dwóch promieni wszechświata

Zapraszam Was także na fanpage na Facebooku – Mama w trampkach. Dzięki temu będziecie na bieżąco z kolejnymi konkursami i zabawami 🙂