Konkurs świąteczny z Canpol Babies

GRAFIKA PNG

Ho! Ho! Ho! Święta za pasem, pora więc pomyśleć o jakimś konkursie. W tej edycji Blogosfery mam dla was cudowną matę edukacyjną „Wesoła farma” ufundowaną przez firmę Canpol Babies, o taką:

farma

Mata wykonana jest z miękkiej, kolorowej tkaniny z ociepliną w środku. Została wyposażona w rzepy, które łącząc brzegi maty tworzą „płotek”, mogący ochronić malca przed przeturlaniem się na podłogę. Figurki po odpięciu z pałąka z powodzeniem mogą służyć jako grzechotki. Mata wyposażona jest w różne elementy interaktywne, które stymulują rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej dziecka. Znajdziecie na niej pluszową grzechotkę, piszczałkę oraz 2 elementy szeleszczące. Dodatkowo na pałąkach: lusterko ukryte w kwiatuszku, pluszowa krówka z piszczałką, pluszowa kaczuszka z grzechotką, plastikowa grzechotka: 3 kwiatuszki.

Jest o co walczyć!

Temat konkursu: „Nasze pierwsze, wspólne święta”

Forma pracy jest dowolna – możecie napisać wierszyk, opowiadanie, wysłać mi wasze wspomnienia, zdjęcia, filmik czy piosenkę. Jedyne co was ogranicza to wasza wyobraźnia 🙂 Pierwsze wspólne święta dopiero przed wami? Cudownie – w takim razie przedstaw to, jak sobie je wyobrażasz! Podziel się ze mną wyobrażeniami lub wspomnieniami z tego magicznego okresu i wygraj matę dla swojego maluszka!

Zasady konkursu:

  1. Temat pracy „Nasze pierwsze, wspólne święta”
  2. Forma pracy – dowolna.
  3. Czas na wysyłanie zgłoszeń: od 2 do 24 grudnia 2015 do końca dnia.
  4. Konkursową pracę należy wysłać na adres: konkurs-canpol@o2.pl
  5. Spośród nadesłanych prac zostanie wybranych kilka, które przejdą do etapu głosowania.
  6. Głosowanie będzie odbywać się w komentarzach na blogu, na konkursowej stronie na której właśnie jesteś 🙂 szczegóły dotyczące głosowania zostaną podane w późniejszym czasie.
  7. Głosować będzie można do 31 grudnia 2015 do końca dnia.
  8. Zwycięża praca, która otrzyma najwięcej głosów czytelników bloga.
  9. Zwycięzca zostanie ogłoszony 1 stycznia 2016.

_______________________________________

WYNIKI:

Dziękuję za wszystkie głosy, które oddaliście na prace biorące udział w konkursie. Bezapelacyjnie

Wygrywa…. autor pracy numer 3!

Serdecznie gratuluję! I dziękuję wszystkim za udział w konkursie 🙂

Oto zwycięska praca:

Za górami, za lasami był piękny mały domek w której mieszkała czteroosobowa rodzinka. Byli oni bardzo weseli i bardzo dobrzy ! Pierwsze prawdziwe wspólne święta spędzą w tym roku w cudownym gronie całej rodziny ! Na samą myśl o tym cudownym wydarzeniu w rodzinie tej pojawiają się duże pozytywne emocje, ale i lekki stres, jak to będzie. Przy stole wszyscy podzielą się opłatkiem a głowa rodziny złoży ogóle życzenia ! Wszyscy wspólnie zasiądą do stołu i będą kosztować długo wyczekiwanych potraw ! Po całej wieczerzy z pewnego źródła ta rodzina wiedziała, że Mikołaj ma się zjawić i podarkami rodzinę obdarować ! Rodzina ta jest ciekawa, jak zachowają się maluszki ? Czy będą płakać , czy może na widok Mikołaja nie zareagują jakoś przerażająco…  a z samego wieczora będzie kolędowanie-śpiewanie i wiele uśmiechów i radości ! To będzie magiczny wieczór i noc , a kto wie może i ich przyjaciel czteronożny przemówi ?

_______________________________________

Pamiętaj – jeśli chcesz na bieżąco być informowany o nowych konkursach, polub mój funpage na Facebooku: o tutaj!

I oczywiście regularnie zaglądajcie na bloga 🙂

_______________________________________