Regulamin jesiennego konkursu z Canpol Babies

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel bloga www.mamawtrampkach.pl
 2. Fundatorem nagród jest firma Canpol Babies.
 3. Konkurs organizowany jest dzięki programowi „Blogosfera”, którego pomysłodawcą jest Canpol Babies.
 4. Temat konkursu – Wspólne, jesienne zabawy w deszczowe dni.
 5. Forma pracy jest dowolna.
 6. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres konkurs-canpol@o2.pl pracę konkursową na ww. temat w ściśle określonym terminie. Pracę można też dodać jako komentarz na Facebooku, na profilu Mama w trampkach, pod konkursowym postem. Wybór formy zgłoszenia pracy należy do uczestnika.
 7. Termin nadsyłania prac – do 30 listopada 2016 r. do godz. 23:59.
 8. Nagrody – dwa zestawy z serii Forest Friends od firmy Canpol Babies.
 9. Jeden uczestnik może zgłosić tylko jedną swoją pracę.
 10. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury w składzie Magdalena Nowak, Michał Nowak oraz Lena Nowak.
 11. Ogłoszenie wyników nastąpi do 3 dni od zakończenia konkursu. Termin ten może ulec niewielkiej zmianie ze względu na zdarzenia losowe lub ograniczenia techniczne.
 12. Wyniki zostaną ogłoszone na konkursowej stronie bloga www.mamawtrampkach.pl oraz informacja o nich pojawi się też na fanpage’u Mama w trampkach na Facebooku.
 13. Dodatkowo zwycięzcy zostaną też poinformowani indywidualnie o wygranej – mailem lub wiadomością na Facebooku, w zależności od tego, gdzie wysłali swoją pracę.
 14. Od momentu wysłania do zwycięzcy informacji o wygranej, ma on 3 dni na przesłanie danych do wysyłki nagrody, tj.: imię, nazwisko, adres, adres e-mail oraz nr telefonu. Dane te zostaną przekazane firmie Canpol Babies, które bezpośrednio wyśle nagrody do zwycięzców.
 15. W przypadku braku przesłania danych przez zwycięzców w ww czasie, nagroda przepada i wybierany jest kolejny zwycięzca przez jury.
 16. Zwycięskie prace zostaną przesłane firmie Canpol Babies jedynie w celach poglądowych – by fundator widział, za co uczestnik otrzymuje nagrodę. Prace te nie zostaną wykorzystane w żaden sposób. Prace, które nie wygrają nie będą pokazane firmie Canpol Babies ani też nie zostaną wykorzystane w żaden inny sposób.
 17. Wysłanie zgłoszenia na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz