Konkurs z Canpol Babies!

Wyniki!

Bardzo serdecznie dziękuję Wam wszystkim za udział w konkursie. Nie spodziewałam się, że będzie aż tyle zgłoszeń i że aż tak wykażecie się kreatywnością! Dlatego tym bardziej żałuję, że mam dla Was tylko dwa zestawy „Sówki” od Canpol Babies.

Nie ukrywam, że w wyborze zwycięzców musiał mi pomóc mąż (i oczywiście córeczka), ponieważ sama nie umiałam zdecydować. Po rodzinnej naradzie zdecydowaliśmy, że wygrywają….

pani Agata Łopatniuk:

Agata Łopatniuk - mail

oraz

pani Marzena Lenart:

Marzena Lenart - Facebook

Zwycięzcom bardzo serdecznie gratuluję! I proszę o przesłanie danych do wysyłki nagrody, tj. imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz adres e-mail.

_________________________________________________

_________________________________________________

Dzięki programowi Blogosfera od Canpol Babies mam przyjemność organizować dla Was kolejny konkurs!

Nagrody

Tym razem do wygrania są aż DWA takie oto zestawy obiadowe z kolekcji „Sówki”:

W skład zestawu wchodzi talerzyk, duży bidon, mniejszy kubeczek niekapek oraz smoczek wraz z klipsem.
W skład zestawu wchodzi talerzyk, duży bidon, mniejszy kubeczek niekapek oraz smoczek wraz z klipsem.

 

Zadanie konkursowe:

Prześlij na adres konkurs-canpol@o2.pl (lub jeśli ci wygodniej – wklej w komentarzu do konkursowego posta na Facebooku) swoją pracę, która pokaże jak bardzo twój maluszek lubi zjadać przygotowane przez Ciebie posiłki!

Może być to zdjęcie twojego dziecka podczas posiłku albo przepis na wasze ulubione danie. Jeśli chcecie – połączcie obie te formy lub stwórzcie coś zupełnie innego, związanego z tematem „dziecko + jedzenie” 🙂

Czas trwania konkursu

Na wasze prace czekam do 30 kwietnia 2016 do godz. 23:59. Po tym czasie wraz z moim mężem i oczywiście córeczką wybierzemy dwie osoby, do których trafią zestawy obiadowe „Sówki” ufundowane przez firmę Canpol Babies.

Pamiętajcie – jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami o tym oraz innych konkursach, koniecznie zajrzyjcie i dajcie lajka na fanpage’u na Facebooku, o tutaj. Żeby zabawa była jeszcze fajniejsza, dajcie znać o konkursie waszym znajomym-mamom 🙂

 

Pełny regulamin znajdziecie tutaj: klik.