Mama testuje!

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo. Otóż nie! Wiele firm oferuje swoje produkty za wypełnienie ankiety, do testowania w zamian za opinię o nich bądź też można coś wygrać w konkursach (choć tu akurat rzadko bierzemy udział, bo przeważnie trzeba zamieszczać tam zdjęcia, a fotek naszej córeczki w internecie jeszcze nie ma – ale o tym innym razem). Dzisiaj chciałabym Wam ułatwić możliwość zdobycia czegoś „za free” i przygotowałam mini spis stronek i serwisów przydatnych dla Mam w ciąży i tych mających już swoje pociechy.

  • Canpol Babies – po założeniu konta w serwisie przechodzimy do działu „Porady”, gdzie inne mamy umieszczają swoje doświadczenia i rady dla pozostałych rodziców. Jest wiele przydatnych tematów do poczytania. Każdy z artykułów możemy skomentować i ocenić, za co dostajemy punkty. Możemy także zamieścić własną poradę opartą na naszych doświadczeniach z okresu ciąży, porodu, połogu, kamienia, itp. Na koniec miesiąca 10 mam najbardziej aktywnych w komentowaniu i ocenianiu oraz 10, których porady najwyżej oceniono dostają produkty dla swojego malucha do testów. W zamian za to na koniec trzeba wypełnić ankietę, gdzie będzie zawarta nasza opinia na ich temat. Polecam! Dzięki temu jeszcze będąc w ciąży udało mi się wygrać laktator elektryczny. Oczywiście testowane produkty zachowujemy potem dla siebie :)
  • Canpol Babies Blogosfera – jest to nowy projekt, również od Canpolu. Jeśli posiadasz bloga możesz albo zgłosić się do testów produktu i potem opisać to na swojej stronce, albo zorganizować na niej konkurs, gdzie do wygrania będą produkty Canpol (w każdym miesiącu inne). Zachęcam Was blogowi rodzice do spróbowania! Zakładajcie blogi i zgłaszajcie się do Blogosfery! 🙂

Na w/w portalach najfajniejsze jest to, że dostajecie pełnowartościowy produkt – nie jakąś próbkę, czy coś z wadliwej serii. Może znacie jeszcze jakieś inne, podobne? Albo aktualne strony z darmowymi próbkami? (piszę aktualne, bo te spisy, które można znaleźć na innych blogach często są już nieważne).

Facebookgoogle_pluspinterest

2 Comment

  1. Gratuluje wyboru do przeprowadzenia konkursu 🙂 już czekam na jego ogłoszenie 🙂 serdecznie pozdrawiam
    zapraszam do siebie http://kropeczkamoja.blog.pl/

    1. Bardzo się cieszę i informacje o nim już wkrótce pojawią się tu oraz na Facebooku – Mama w trampkach, zapraszam 🙂

Dodaj komentarz