Regulamin konkursu Canpol Babies – zestaw Owieczka

 1. Konkurs organizowany jest na blogu www.mamawtrampkach.pl, w ramach programu Blogosfera, stworzonego przez firmę Canpol Babies.
 2. Fundatorem nagród jest firma Canpol Babies.
 3. Konkurs trwa od 4 do 28 sierpnia 2016 r.
 4. Nagrody w konkursie, to dwa zestawy „Owieczka” składające się z: dwóch butelek, smoczka oraz pluszowej maskotki Owieczki.
 5. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu na adres konkurs-canpol@o2.pl lub wklejeniu w komentarzu do konkursowego posta na Facebooku (www.facebook.com/mamawtrampkach) pracy zgodnej z tematem konkursu.
 6. Temat konkursu „Nasze pierwsze chwile razem”.
 7. Forma pracy jest dowolna.
 8. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 28 sierpnia 2016 r o godz. 23:59. Prace nadesłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę.
 9. Konkurs skierowany jest do rodziców, którzy już posiadają dzieci (mogą zaprezentować swoje wspomnienia), ale także do rodziców dopiero oczekujących na potomstwo (mogą zaprezentować swoje oczekiwania i wyobrażenia związane z tematem konkursu).
 10. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej liczby prac przez jednego uczestnika, pod uwagę brana jest pierwsza praca.
 11. Dwóch zwycięzców zostanie wybranych przez jury w składzie Magdalena Nowak oraz Michał Nowak.
 12. Wyniki zostaną opublikowane w ciągu 2-3 dni roboczych od zakończenia konkursu. Pojawią się na blogu, a informacja o nich będzie też dostępna na profilu na Facebooku. Ponadto zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową lub w wiadomości prywatnej na Facebooku jeśli zgłoszenie nastąpiło poprzez umieszczenie pracy w komentarzu do posta na w/w portalu.
 13. Od wysłania bezpośredniej informacji o wygranej do zwycięzcy, ma do 3 dni na przesłanie swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody, tj. imię, nazwisko, adres, telefon oraz e-mail.
 14. W przypadku, gdy zwycięzca nie prześle w/w danych w wyznaczonym czasie, nagroda przepada i zostanie wyłoniony kolejny zwycięzca.
 15. Wysyłając swoją pracę na konkurs, uczestnik wyraża zgodę na jej publikację (tylko w przypadku wygranej) na blogu oraz przekazanie jej firmie Canpol Babies jako fundatorowi nagrody jedynie w celach poglądowych. Praca nie zostanie wykorzystana w żaden inny sposób.
 16. Prace, które nie wygrają, nie zostaną opublikowane, nie będą przekazane firmie Canpol Babies i również nie będą wykorzystane w żaden sposób.
 17. Wysyłka nagród odbędzie się zbiorczo, do laureatów wszystkich konkursów organizowanych w ramach Blogosfery. Nagroda będzie wysłana bezpośrednio przez firmę Canpol Babies do zwycięzcy na podany przez niego adres.
Facebookgoogle_pluspinterest

Dodaj komentarz